16. авг 2023.

КОЛЕКТИВНО ОСИГУРАЊЕ ЗАПОСЛЕНИХ, ЈН 2023/20, 16.8.2023

Услуге штампања разног материјала за потребе Градске општине Савски венац, ЈН 2026/28

Услуге штампања разног материјала за потребе Градске општине Савски венац, ЈН 2026/28

Конкурсна документација:Услуге организације и реализације манифестације „Европска недеља мобилности-Дан без аутомобила“, јн.2026/29

Конкурсна документација:Услуге организације и реализације манифестације „Европска недеља мобилности-Дан без аутомобила“, јн.2026/29

Набавка услуга Екопатроле за потребе ГО Савски венац, ЈН 2026/27

Набавка услуга Екопатроле за потребе ГО Савски венац, ЈН 2026/27

Хитне интервенције у објектима oсновних школа на територији ГO Савски венац, ЈН 2026/26

Хитне интервенције у објектима oсновних школа на територији ГO Савски венац, ЈН 2026/26

Конкурсна документација:Услуге одржавања програма за финансијско рачуноводство, НТЕ инжењеринг, ЈН 2026/24

Конкурсна документација:Услуге одржавања програма за финансијско рачуноводство, НТЕ инжењеринг, ЈН 2026/24

Услуга организације помоћи старим лицима са Савског венца у виду пакета основних животних намирница и хигијенских пакета, ЈН 2026/25

Услуга организације помоћи старим лицима са Савског венца у виду пакета основних животних намирница и хигијенских пакета, ЈН 2026/25

Израда плана заштите од пожара и замена противпожарне централе и јављача, ЈН 2026/23

Израда плана заштите од пожара и замена противпожарне централе и јављача, ЈН 2026/23

Услуге организације и реализације целине "Дечије летње игре" у оквиру сталне манифестације "Лето фест", ЈН 2026/22

Услуге организације и реализације целине "Дечије летње игре" у оквиру сталне манифестације "Лето фест", ЈН 2026/22

Конкурсна документација:Обавезно осигурања возила ГО Савски венац од аутоодговорности, ЈН 2026/20

Конкурсна документација:Обавезно осигурања возила ГО Савски венац од аутоодговорности, ЈН 2026/20

Конкурсна документација:Услуге каско осигурања возила ГО Савски венац, ЈН 2026/21

Конкурсна документација:Услуге каско осигурања возила ГО Савски венац, ЈН 2026/21

Извођење радова на инвестиционом одржавању и унапређењу својстава зграде на територији ГО Савски венац, ЈН 2026/19

Извођење радова на инвестиционом одржавању и унапређењу својстава зграде на територији ГО Савски венац, ЈН 2026/19

Услуге организације и реализације Aкције „Најзелено“, ЈН 2026/18

Услуге организације и реализације Aкције „Најзелено“, ЈН 2026/18

План јавних набавки за 2026. годину

План јавних набавки за 2026. годину

Конкурсна документација- Набавка рачунара за управу Градске општине Савски венац, ЈН 2024/25

Конкурсна документација- Набавка рачунара за управу Градске општине Савски венац, ЈН 2024/25

Архива јавних набавки

Архива јавних набавки